header image
НАСЛОВНА СТРАНА arrow ПИСМА ПОСЕТИЛАЦА
ПИСМА ПОСЕТИЛАЦА

      Ставови изнети у писмима посетилаца представљају ставове аутора тих писама. Ти се ставови могу, али не морају нужно слагати са ставовима Уредништва сајта. Уредништво писма посетилаца објављује у циљу вођења унутарцрквеног дијалога, без кога нема изласка из садашње духовне кризе.



Томислав Крсмановић: Антисемитизам - кукавичје јаје подметнуто Србима Штампај Е-пошта
среда, 30 мај 2018

 НАТО бомбе 1999 и антисемитизам

ПАТРИЈАРХ СРПСКИ ПАВЛЕ: ”Јевреји и Срби су два паћеничка народа’’

Натанијаху: СРБИ И ЈЕВРЕЈИ СУ ПРИЈАТЕЉИ ОД  РИМСКОГ ДОБА.

 У свеопштој збрци која данас влада на Балкану и у Србији, у Србији где нема у довољној мери научних друштвених истраживања, није никакво чудо што непознавање чињеница и мрак притискају и питања односа Срба и Јевреја.

Последњи пут ажурирано ( четвртак, 31 мај 2018 )
Детаљније...
 
Др Десанка Крстић: Поклоничко путовање у Русију Штампај Е-пошта
понедељак, 28 мај 2018

 Вратила сам се из Русије у недељу увече, 13 маја где сам била две недеље на поклоничком путовању, обилазећи руске светиње са руском црквом из Торонта.

Последњи пут ажурирано ( понедељак, 28 мај 2018 )
Детаљније...
 
Безочне лажи Запада против Русије Штампај Е-пошта
недеља, 27 мај 2018

Такозвана "независна комисија " западних земаља утврдила је да је Русија одговорна за рушење цивилног авиона,пре 4 године, над Украином. А какав смо другачији извештај могли очекивати од те "независне комисије". Тренутно је на западу тренд патолошке мржње према Русији, у суштини према православљу јер је Русија највећа и најјача православна земља.

Детаљније...
 
Осврт на чланак "Мистерија о којој се прича: Лидери Европе немaју своју децу" Штампај Е-пошта
субота, 26 мај 2018
          Поштовано уредништво, обраћавам Вам се поводом објављеног текста на Вашем сајту а у вези са чињеницом да многи високи функционери ЕУ немају децу (овде:).
Последњи пут ажурирано ( субота, 26 мај 2018 )
Детаљније...
 
Миро Рајлић: Ево цркве, ево катедрале, у којој се прекрстио брале Штампај Е-пошта
уторак, 15 мај 2018
       Сад нам у Словенију долази Патријарх, вјероватно ће љубљански прота "новомученик" добити признање за оно што је направио,искрено није то мало али брате, и у проневјери мораш бити скроман. Па ако ти Џомић  не открије тајни рачун онда ти га нађе специјално тужилаштво словеначке државе, па ти блокира имовину, па ти митрополита Порфирија натјера у суднице а он то на сваки начин као будући Патријарх жели избјећи. А цифра од украдених 800 000 е који се спомињу у Службеном листу државе Словеније није мала.
Последњи пут ажурирано ( уторак, 15 мај 2018 )
Детаљније...
 
<< Почетак < Претходна 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Следећа > Крај >>

Резултати 1144 - 1152 of 1992

Србска Православна Црква

Serbian Orthodox Church

УВОДНА РЕЧСАОПШТЕЊАКОНТАКТПРЕТРАГА
Тренутно је 12 гостију на вези
БЕСПЛАТНЕ РЕКЛАМЕ И ОГЛАСИ ПРИЛОЖНИКА САЈТА

ОБЈАШЊЕЊЕ:
ОВДЕ:

ПОДРЖИТЕ РАД "БОРБЕ ЗА ВЕРУ"

 

 + + +

 

 ЗАШТИТНА ОПРЕМА "НОВАТЕКС"



© www.borbazaveru.info. Сва права задржана.