header image
НАСЛОВНА СТРАНА arrow ПИСМА ПОСЕТИЛАЦА
ПИСМА ПОСЕТИЛАЦА

      Ставови изнети у писмима посетилаца представљају ставове аутора тих писама. Ти се ставови могу, али не морају нужно слагати са ставовима Уредништва сајта. Уредништво писма посетилаца објављује у циљу вођења унутарцрквеног дијалога, без кога нема изласка из садашње духовне кризе.



Позив из Ниша нишким свештеницима-завереницима Штампај Е-пошта
петак, 23 октобар 2015
Покајте се Нишки свештеници,

Покајте се док је јоште време,
Јер суд страшни неће одоцнити,
Похитајте пре свитања рано,
Похитајте Острошкој светињи,
К Василију Светом чудотворцу,
Који чува нашега Владику,
Последњи пут ажурирано ( петак, 23 октобар 2015 )
Детаљније...
 
Зашто се губи благодат у српским манастирима и уопште Штампај Е-пошта
петак, 23 октобар 2015

Одавно је СВ.АВА ЈУСТИН Поповић говорио и писао, у књизи „НА БОГОЧОВЕЧАНСКОМ ПУТУ“, да прво што Српски монах уради је да, чим да завете, почне да их крши једући месо, и ту губи благодат, а самим тим и монашку, духовну логику, и онда све иде наопако.

Детаљније...
 
Др сци Весна Николић: Нисам Алцахајмер са планете Рибок Штампај Е-пошта
уторак, 20 октобар 2015

 Ниједан члан САНУ није тако саблазнио обичан свет, као овај садашњи председник, господин професор др Владимир С. Костић. Рекао је да нама, обичном народу, неко мора саопштити да Косово није у рукама Србије, ни de facto, ни de iure. Пошто је он стручњак за Алцхајмера, ваљда је кроз тог странца почео да посматра и све нас. Мисли да ми не знамо како ствари стоје, да смо заборавили све што је везано за Космет, све што се догодило пре његовог апела да нас неко, коначно освести. Не замерам. Ваљда је то професионална деформација... Та медицинска хладноћа којој је свеједно кад ће и како ће неки ентитет да умре.

Последњи пут ажурирано ( уторак, 20 октобар 2015 )
Детаљније...
 
Извештај из Епархије нишке (2) Штампај Е-пошта
уторак, 20 октобар 2015

 Наставља се прогон Владике Јована. Наставља се прогон недужног човека. Сад се не ради о Владики Јовану Вранишковском у Македонији, него о Владики Јовану Нишком у Србији. Сада су на удару његови најближи сарадници и пријатељи. Они се сада позивају у Полицију ради давања исказа на основу анонимних кривичних пријава. Ово се ради са циљем да се ови поштени људи и часни свештеници натерају да напусте Епархију и да њом настави да влада клан који је њоме управљао у протеклих неколико деценија.

Последњи пут ажурирано ( уторак, 20 октобар 2015 )
Детаљније...
 
Мало, али битно, уочавање Штампај Е-пошта
петак, 16 октобар 2015

 У почетним главама Откровења помиње се Свети Антипа Пергамски, који „столује тамо где сатана столује“. Уочљиво је да је митрополит Јован Зизјулас ПЕРГАМСКИ, и да столује у Лондону и Бриселу. Мислим да је непотребно тумачити тако очигледну чињеницу.

Последњи пут ажурирано ( петак, 16 октобар 2015 )
Детаљније...
 
<< Почетак < Претходна 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Следећа > Крај >>

Резултати 1324 - 1332 of 1953

Србска Православна Црква

Serbian Orthodox Church

УВОДНА РЕЧСАОПШТЕЊАКОНТАКТПРЕТРАГА
Тренутно је 36 гостију на вези
БЕСПЛАТНЕ РЕКЛАМЕ И ОГЛАСИ ПРИЛОЖНИКА САЈТА

ОБЈАШЊЕЊЕ:
ОВДЕ:

ПОДРЖИТЕ РАД "БОРБЕ ЗА ВЕРУ"

 

 + + +

 ОНЛАЈН ПРОДАЈА ГАРДЕРОБЕ 

„ТЕШКЕ БОЈЕ“

 


© www.borbazaveru.info. Сва права задржана.