header image
НАСЛОВНА СТРАНА arrow ПИСМА ПОСЕТИЛАЦА
ПИСМА ПОСЕТИЛАЦА

      Ставови изнети у писмима посетилаца представљају ставове аутора тих писама. Ти се ставови могу, али не морају нужно слагати са ставовима Уредништва сајта. Уредништво писма посетилаца објављује у циљу вођења унутарцрквеног дијалога, без кога нема изласка из садашње духовне кризе.



Евсевије П.: Житије оца Спиридона новог исповедника Штампај Е-пошта
четвртак, 20 август 2020

 Прости и неоспорни од Бога доказ да су сви они који исповеднике Никејског календара називају „расколницима“ и „секташима“ сами сатанисти, и хулитељи на Духа Светога

Када се 1924. у Грчкој догодио новокалендарски раскол, и када су масонске црквене власти уз помоћ државне присиле увеле папски календар у грчку Цркву, свештеник Спиридон Иконому (1845-1927.) био је сеоски свештеник који је служио у храму Рождества Пресвете Богородице у селу Кертезис, у калавритској области. Његова попадија, благочестива мати Ангелики, отишла је Господу много година пре тога и стари свештеник удовац живео је са породицом свога сина. У истом селу живеле су и три његове удате кћери, са својим породицама.

Последњи пут ажурирано ( петак, 21 август 2020 )
Детаљније...
 
Расправа о подели историје Штампај Е-пошта
четвртак, 20 август 2020

Традиционална подела историје која данас постоји је следећа: Антика (или Стари век), Средњи век, Нови век и Савремено доба.

Антика је период који траје од око 4.000 г. ПНЕ до пада Западног Римског Царство 476. године нове ере. Средњи век је период који траје од 476. године нове ере до 1453. године (пад Византије) или до 1492. године открића Новог света. Нови век је период који траје од краја Средњег века до Октобарске револуције 1917. године или краја Првог светског рата 1918. године. Од 1917-1918 до сада траје Савремено доба. То је класична подела историје.

Последњи пут ажурирано ( среда, 26 август 2020 )
Детаљније...
 
Ком се Богу моли у Епархији шабачкој? (неки одговори) Штампај Е-пошта
уторак, 18 август 2020

 Поводом писма брата Драгомира из Београда, објављеног на вашем цењеном сајту https://borbazaveru.info/content/view/13235/1/, желео бих се надовезати као бивши клирик Епархије шабачке на неке чињенице које су делимично познате општој црквеној и световној јавности.

Последњи пут ажурирано ( четвртак, 20 август 2020 )
Детаљније...
 
Ком Богу се моли отац Исаија из манастира Илиње у Шабачкој епархији Штампај Е-пошта
субота, 15 август 2020

 Помаже Бог,

Обраћам се Вашем уредништву са молбом да пренесете моје писмо и утиске неверице и запањености које сам доживео као верник боравећи у манастиру Илињу у Шабачкој епархији.

Последњи пут ажурирано ( недеља, 16 август 2020 )
Детаљније...
 
Коментар читаоца из Хрватске на чланак о убијању Хрвата у Олуји Штампај Е-пошта
петак, 14 август 2020

 Видим овај чланак http://borbazaveru.info/content/view/13209/1/

Да, баш је тако како пише Косановић. Овде у Хрватској је сваки дан "домовински" рат. Медији живе од тога. Има нпр. на ХРТ телевизији емисија календар, сваки дан. То је "на данашњи дан" емисија. И сваки дан буде у емисији је шта се десило у рату. И пуштају снимке, јер су им луди Срби продали све снимке из домовинског рата. И шта људи под утицајем мседија да мисле. Постоји у народу опсесија Србима.

Последњи пут ажурирано ( четвртак, 20 август 2020 )
Детаљније...
 
<< Почетак < Претходна 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Следећа > Крај >>

Резултати 730 - 738 of 2035

Србска Православна Црква

Serbian Orthodox Church

УВОДНА РЕЧСАОПШТЕЊАКОНТАКТПРЕТРАГА
Тренутно је 57 гостију на вези
БЕСПЛАТНЕ РЕКЛАМЕ И ОГЛАСИ ПРИЛОЖНИКА САЈТА

ПОДРЖИТЕ РАД "БОРБЕ ЗА ВЕРУ"

 



© www.borbazaveru.info. Сва права задржана.