header image
НАСЛОВНА СТРАНА arrow СВЕТ ОКО НАС
Јегор Холмогоров: Једна руска рачуница због чега Москва треба да буде на страни Јермена Штампај Е-пошта
среда, 07 октобар 2020

 РАТ ЗА КАРАБАХ ЈЕ ПОВЕЗАН СА ТИМЕ ШТО ЕРДОГАН ОБНАВЉА ОСМАНСКУ ИМПЕРИЈУ

 * Ердоган жели да на примеру Алијева, односно – Карабаха, свима очита лекцију: „Русија је мртав медвед, а неосманлије су млади вукови“

Детаљније...
 
Америчке лажи и манипулације Штампај Е-пошта
уторак, 06 октобар 2020

 FARSA?

Da li Trump zaista ima Covid, samo jaku prehladu ili izvlači zeca iz šešira?

„Stanje predsjednika Donalda Trumpa poboljšava se dok se liječi od COVID-19 u vojnoj bolnici … “, tako kaže  medijski roboti. Ipak, da li zaista ima Covid-19? Čini se da ova neprestana bolest svakog mjeseca dobija sve širu i širu definiciju. Ubrzo samo disanje biti će znak da imate Covid-19.

Детаљније...
 
То и личи на њега: Уместо да осуди Шарића за отмицу, Буловић напао адвоката жртве Штампај Е-пошта
уторак, 06 октобар 2020

 Уместо да се изјасни о отмици студента који је део његове епархије, за коју је оптужен и владика Стефан Шарић, епископ бачки Иринеј Буловић се у срамном саопштењу обрушио на адвоката жртве Божа Прелевића, наводећи да он “излива отров” и води хајку против Српске православне цркве.

Детаљније...
 
Арам Гарегинијан: Јерменија успешно одолева агресији муслиманске коалиције Азерјбеџана и Турске Штампај Е-пошта
понедељак, 05 октобар 2020

 У Арцаху (Нагорно-Карабах) бесни прави рат. 27. септембра азербејџанска војска је одпочела масиван напад. Овај пут уз отворену подршку Турске, која је овде упутила натовске борбене авионе F-16. Осим тога, са севера Сирије (који терористи, уз подршку Турске, још незаконито контролишу), војни транспортни авиони, преко Турске, превозе џихадисте за помоћ азербејџанским снагама. После пет дана, о томе су се, заједнички, изјаснили Француска, Русија и САД.

Детаљније...
 
Филип Колинс: Иманентизација есхатона - гностички мит дарвинизма и социополитичког утопизма Штампај Е-пошта
недеља, 04 октобар 2020

 Са објавом књиге „Да винчијев код“ и премијерама филмова „Матрикс“, гностицизам је доживео културни процват на Западу. Да ли је процват гностичког размишљања једноставно краткотрајни тренд као нечувена одећа Бритни Спирс или Кристине Агилере, коју носе један дан и никада више? Могуће. Ипак је занимљиво приметити да популаризација Дарвинове еволуције претходи успону гностицизма на Западу. Значај ове чињенице постаје очит када се прочитају речи др. Волфганга Смита:

Детаљније...
 
Још...
<< Почетак < Претходна 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Следећа > Крај >>

Резултати 2311 - 2415 of 5117

Србска Православна Црква

Serbian Orthodox Church

УВОДНА РЕЧСАОПШТЕЊАКОНТАКТПРЕТРАГА
Тренутно је 10 гостију на вези
БЕСПЛАТНЕ РЕКЛАМЕ И ОГЛАСИ ПРИЛОЖНИКА САЈТА

ОБЈАШЊЕЊЕ:
ОВДЕ:

ПОДРЖИТЕ РАД "БОРБЕ ЗА ВЕРУ"

 

 + + +

 ОНЛАЈН ПРОДАЈА ГАРДЕРОБЕ 

„ТЕШКЕ БОЈЕ“


© www.borbazaveru.info. Сва права задржана.